Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika
Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on: https://daltonkinnisvara.eu

Külastajale

Olete nõus andmete kogumisega kui olete külastamas Dalton Kinnisvara veebilehekülge ja selles olevat sisu. Samuti olete teadalik, et kõik saidil olevad sisu artiklid, meedia (pildid, videod, tekstid) on autori õigustega ja vajavad kasutamisel loa küsimist.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume
E-kirjaga saadetud andmed

Teie e-posti aadressilt saadetud kontaktid salvestame ja arhiveerime tagasiside paremaks andmiseks kuid ei jaga kolmanadatele osapooltele va. Eesti Vabariigi seadustes sätestatud juhtudel

Küpsised

Kui jätate meie saidile kommentaari,  lubate salvestada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsised. Need on teie mugavuse huvides, nii et te ei pea uue kommentaari jätmisel oma andmeid uuesti sisestama. Need küpsised kestavad ühe aasta.

Manustatud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on teist veebisaiti külastanud.

Need veebisaidid võivad teie kohta andmeid koguda, küpsiseid kasutada, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie integreeritud manust sisuga, sealhulgas jälgida manustatud sisuga suhtlemist, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse loginud.

 

Kuhu me teie andmeid saadame

Külastajate kommentaare saab kontrollida automatiseeritud rämpsposti tuvastamise teenuse kaudu.

Kuidas me teie andmeid kaitseme?

Arhiveeritud andmed asuvad eraldi andmekandjatel ja turvalises serveris, mille turvameetmeid pideval uuendatuna hoitakse. Erijuhtude korral püüame minimeerida võimalikku leket.

Millistelt kolmandatelt osapooltelt me andmeid saame.

Saame  vaid neid andmeid mida olete ise nõustunud jagama kas küpsiste. e-kirja või muu automaatselt täidetavatel vormidel.

Millist automatiseeritud otsuste tegemist ja / või profiilide koostamist me kasutajate andmetega teeme

Vastavalt kasutaja sooviavaldusele rühmitame andmeid ja koostame nimekirjad sarnastest soovidest, mida hoiame eraldi andmekandjal ja pidevalt uuendatud turvalises serveris.